вівторок, 26 серпня 2014 р.

«Вільні люди» передали військовим автомобіль Mitsubishi Pajero та Соболь

23 серпня група харківських волонтерів мережі «Вільні люди» передала на потреби військових, що знаходяться у зоні АТО, два автомобілі - Mitsubishi Pajero та Соболь.


Окрім машин волонтери привезли й інші потрібні речі: військовий одяг, взуття, глушники, спеціальні рукавиці, ножі, сигарети, спальники а також нові карти зони АТО.

До однієї з частин добралися вже вночі. Хлопці сумні, перед цим росіяни «Градами» розбили їхніх сусідів та вели постійну розвідку з безпілотників, намагаючись вирахувати розміщення інших наших військових. На питання "чим можна допомогти?" військові відповіли, що у них великі проблеми із зв’язком.

«Є тарілка для прийому інформації та наказів зі штабу, але от передати оперативні дані виходить не завжди. Дуже потрібні 4 супутникові телефони, а також 5 колес для УРАЛу», - розповів офіцер.

Дорога назад виявилась дуже небезпечною.

Незважаючи на пропозицію військових залишитися переночувати на їхній базі, харків’яни вирішили повертатися додому. Через неможливість увімкнення фар волонтери ледь не проскочили на територію, контрольовану терористами, а під Донецьком їм довелося відриватися від невідомих, які намагалися зупинити автомобіль. Майже 5 кілометрів довелось їхати зі швидкістю 120 км/год, щоб відірватися від переслідування.

До Харкова волонтери повернулись уже вранці. Нічні перегони не минули без сліду: майже повністю спущене колесо та деякі проблеми усередині авто, проте, усі живі. Волонтери вже готуються до наступної поїздки.

Усі бажаючі допомогти нашим військовим можуть це зробити тут