неділя, 31 серпня 2014 р.

Волонтери відвезли допомогу військовим, біженцям та дитячим будинкам в зоні АТО

22-23 серпня група полтавських волонтерів мережі «Вільні люди» спільно з представниками новоствореної організації «Міжнародний альянс братської допомоги», передала до зони АТО гуманітарну допомогу, яка була адресована військовим, лікарням, дитячим будинкам та біженцям.
Першим містом до якого прибула гуманітарна колона стало місто Лисичанськ Донецької області. Проїхавши величезну відстань по майже знищеним дорогам до міста, волонтери прибули з багатогодинним відставанням від графіку та були вимушені заночувати в сім’ї тимчасових біженців з Первомайська.

«На наше здивування нас очікував надзвичайно теплий прийом, де за філіжанкою кави ми змогли безпосередньо поспілкуватися з людьми, які пережили усі жахи окупації та пішки, під безперервними обстрілами та шквальним вогнем пробиралися разом з 92 річною бабусею та 10 місячною дитиною на руках із території охопленої війною», - розповідає полтавський волонтер «Вільних людей».Зранку полтавці вирушили розвантажувати першу частину гуманітарної допомоги, яку переважно складали товари першої необхідності для малюків - дитяче харчування та памперси. Після цього вирушили до наступного пункту – нещодавно звільненого міста Попасне. При в’їзді волонтерів зустріли бійці батальйону «Вінниця» для яких і була адресована значна частина вантажу.

Наступним пунктом став міськвиконком м. Попасне, там «Вільні люди» і залишили останню частину гуманітарного вантажу: товари першої необхідності для дітей, медикаменти адресовані місцевому дитячому будинку та місцевій районній лікарні до якої звозять поранених бійців з лінії в фронту.