пʼятниця, 5 вересня 2014 р.

Магазин туристичного спорядження TopRope збирає речі для бійців АТО

Магазин туристичного спорядження TopRope закликає приносити все, чим можете допомогти, в будь-якому стані (більш-менш придатному до використання) за адресою: м.Полтава, вул.Шевченка, 44, оф.17. Якщо потрібен невеликий ремонт - магазин зробить його самостійно.

Якщо бажаєте відправити нове спорядження - на нього отримаєте знижку 20-25%.

Спорядження відправляється військовим регулярно спільно з рухом "Вільні Люди".


Каремати цього року вам уже не знадобляться; також у когось є старі, але придатні до використання спальники, які лежать «про всяк випадок». У когось є комплект термобілизни, який теж лежить «про запас»; хтось має 30 метрів 6-міліметрової мотузки, куплений невідомо нащо. У когось від ремонту залишилися мішки для будівельного сміття. Усе це та багато іншого потрібно зараз на передовій. 

 «Я покопався у себе в кладовці, і відправив на Схуд свій старий, але хороший 30-літровий рюкзак, комплект термобілизни, туристичну сидушку, чай, каву, цукор, запальнички, 5 мотків ізоленти, бинти і перев’язочні пакети, пару шматків мила. Друг віддав два своїх спальника і новенький каремат. Наче дріб’язок, але кладовці гірше від такого зменшення запасів не стане. А хлопцям це потрібніше», - говорить Олександр Омельченко з Полтави, власник магазину туричстичного спорядження TopRope.

«Почали з того, що стали продавати маленькі жовто-блакитні прапорці, 100% виручки від яких спрямовуємо на допомогу військовим. Потім запропонували клієнтам приносити свої старі спальники, каремати, термоси, теплий одяг та інші речі. Це подіяло: на Схід регулярно відправляємо якісь речі», - додає він.