неділя, 19 жовтня 2014 р.

Полтавські волонтери знову доставили допомогу бійцям АТО!

Група полтавських волонтерів руху "Вільні люди" вкотре доставила допомогу бійцям армійської розвідки Збройних Сил України. Цього разу було зібрано повний автомобіль теплих речей, військової амуніції, продуктів харчування та гігієнічних засобів.

Волонтери Володимир та Сергій Пілати самотужки зорганізували повну вантажівку з дровами, пресованими брикетами соняшнокового лушпиння, які гарно горять та тримають температуру, а також повний причіп з питною водою.
До збору цієї партії допомоги також активно долучилися учні, вчителі та батьки Полтавської гімназії "Здоров'я" №14, які окрім речей першої необхідності, самотужки пошитої білизни, передали малюнки та листи зі словами підтримки для наших воїнів. 
Солдати приймаючи "гуманітарку" показали волонтерам свого найцікавішого та найменшого бійця - півня. Птаха унікальна тим, що за кілька хвилин до повітряної тривоги піднімає галас, слугуючи своєрідною рятівною сигналізацією для вояків і по праву став одним із символів розвідників.
Волонтери висловлюють щиру вдячність всім хто допомагав і допомагає у зборі допомоги військовим. Лише спільними зусиллями здобудемо перемогу!