пʼятниця, 3 жовтня 2014 р.

Тижневий звіт або знову в зону АТО


Вирушаємо з Полтави…. Типовий осінній вечір, за вікном прохолодний вітерець зриває де-не-де пожовкле листя, люди поспішають додому з роботи…. Місто живе у звичному ритмі… а вже за триста кілометрів йде справжня війна…

Знову дорога… Як завжди душу сповнює почуття того, що ти робиш щось необхідне, таке потрібне в даний момент для хлопців-захисників.
За цей тиждень полтавчани з руху Вільні люди чотири рази були в зоні АТО. Список переданого нами був різноманітним, це продукти харчування (картопля, перець, часник, цибуля, приправи і т.п),  теплі речі (комплекти термобілизни, військову форму, теплий одяг: фліски, теплі штани, носки, футболки), десять тон дрів, 3,5 тони води.
А мабуть найголовніше те, що ми привезли позитивний настрій, багато малюнків від діток, листи та передали моральну підтримку і слова вдячності.
Хочемо сказати слова вдячності наступним людям та керівникам організацій:
1. Колективу та студентам Професійно-технічного училища №17 м. Полтави за зібрану допомогу бійцям в зоні АТО
2. Колективу та учням Гімназії «Здоров’я» № 14 (малюнки від гімназії хлопці прийняли з великою вдячність та трепетом)
3. Міському голові смт. Карлівка Полтавської області Слєпцову В.А. за постійну підтримку та допомогу.
4. Голові  Василівської сільської ради Таратуті А.Ф. та жителям сільської ради за зібрані теплі речі та новеньку теплу білизну.
5.   Керівнику ТОВ Полтава-сад Штаньку Д.В. за постійну допомогу та підтримку
6. Керівнику СФГ Славутич Федорченку О.М. за  допомогу бійцям, постійну участь у поїздках та неодноразово наданий транспорт для доставки допомоги.
7.  Керівнику ПП Картопля Полтавщини Карпенку С.Г.
Та всім небайдужим людям, які завжди приходять на допомогу.
Разом ми сила! Разом ми переможемо!