понеділок, 3 листопада 2014 р.

Полтавські волонтери знову в АТО!


1 листопада група полтавських волонтерів руху «Вільні Люди» знову доставила бійцям армійської розвідки Збройних Сил України найнеобхіднші речі. Найголовніше - це повна вантажівка дрів для опалювання наметів та бліндажів, продукти харчування, медикаменти, різноманітні теплі речі,  зокрема півсотні теплих флісових ператок, хімічні грілки, питна вода, дитячі малюнки від Полтавської гімназії №14 та багато іншого.

Варто зазначити, що цьому підрозділу Збройних Сил України – армійській розвідці, полтавські волонтери цільово допомагають, ще з літа. Зокрема, за цей час, з будматеріалів доставлених полтавцями, військові змогли побудувати справжню лазню, де після тяжких боїв мають змогу, в прямому сенсі,  відігрітися бійці АТО.
На наступному тижні полтавці знову планують поїздку до зони АТО і закликають всіх небайдужих громадян здійснити пожертву на користь наших захисників. Необхідні речі можна принести на пункт прийому за адресою:  м. Полтава, вул. Шевченка 44, оф.17, Магазин туристичного спорядження TopRope.com.ua (контактна особа: Олександр,  тел.: 066-340-26-92). Кошти можна пожертвувати на картку Приватбанку: 4731 2171 0751 4364 (Омельченко О.В.).

Те що ворог зараз зупинений на Сході України – це виключна заслуга і пролита кров українських героїв.  Зараз їм як ніколи потрібна наша підтримка! Разом – переможемо!