вівторок, 25 листопада 2014 р.

Вільні Люди: три авто за три дні

23.11. Волонтери мережі "Вільні Люди" із Києва привезли позашляховик Hyundai Galloper для групи штурмовиків. Кошти на його придбання виділили жертводавці Ліги Українців Канади, сам автомобіль було куплено в Польщі. 
Авто потребує незначного ремонту. Також з офісу МНК взяли ліки, грілки, спальники, частину яких передано полтавським волонтерам.

24.11. Волонтер Вільних Людей Валентин Бондаренко разом з  Сергієм Кальницьким придбали УАЗ. Авто не в надто хорошому стані, але підлягає ремонту. Хлопці з передової зраділи УАЗу знайшли для нього призначення - поставлять в кузов Турель. Волонтер Сергій Третецький передав ще 500 грн.25.11 З Німеччини до кордону прибуває майже нова машина швидкої допомоги Mercedes, переговори по якій кілька місяців вів Robert Werner. Швидка призначена для 92-ої окремої механізованої бригади, в якій майже кожного дня є поранені. Три 
Результат: 3 машини за 3 дні. Перші дві  - оплачені. На машину швидкої допомоги потрбін кошти. Частину видатків взяли на себе друзі з Німеччини, потрібно ще доплатити 4000 євро.

Кошти можна перерахувати на картку:
Привтбанк, 5168 7423 4309 8723 Бондаренко Валентин Борисович.
Будемо вдячні за підтримку!