середа, 3 грудня 2014 р.

Харківські волонтери відвідали кілька військових бригад в районі Пісків

29 листопада харківські волонтери мережі "Вільні люди" навідалися вже у всесвітньо відомі донецькі Піски та покружляли по його бойових околицях. 


Перша зупинка була в Невельскому, у 28-й механізованій бригаді. Настрій у хлопців – те, що треба, харчів вистачає, зимовою формою забезпечені. Інша річ, що ця форма пролежала на військових складах мабуть не один рік, тому й не зручна, і розповзається по швах на морозі. Але можете уявити, скільки радості було, коли отримали новісінькі теплі куртки, спальники, шапки від наших волонтерів.   

Також передали хлопцям свіжу випічку, дитячі малюночки і листи, що душу зігрівають, і ще багато-багато меду, цукру, збройного мастила і теплі флісові шапки.

Наступна зупинка - блокпост під мостом в Пісках. Вдягли в теплу форму гігантського кулеметника (індивідуальне замовлення), забезпечили хлопців збройним мастилом від ХАДО. З харчами в них також все добре. Українські волонтери організували постачання на відмінно.

Ну й нарешті - край передової. Передали штурмовикам з "Дніпра" шість замовлених радіостанцій із гарнітурою, каліматорний приціл, ліхтарики, батарейки і акумулятори із зарядкою. Планшет для наводки артилерії, гарний бінокль із вмонтованим дальноміром, зимову форму, шкарпетки, білизну, засоби особистої гігієни, мед, каву і знову ж таки збройне мастило від ХАДО, светри, шапки, дитячі малюночки, спальники, шарфи й прапори - все від жертводавців та небайдужих людей з Харкова, Києва та з-за кордону.

Дякуємо усім, хто долучився до збору коштів. Разом переможемо!