понеділок, 29 грудня 2014 р.

"Вільні люди" відвезли у Піски новорічні подарунки (ФОТО)

Волонтери мережі "Вільні люди" цими вихідними відвідали військових, які дислокуються у Пісках (Донецька область). Цього разу з дорогою пощастило більше, мороз вже встиг перетворити багнюку на більш-менш достойну дорогу, а сніг ще не встиг випасти у великій кількості, тож виштовхувати авто, як то було минулого разу, не довелося.

У повітрі відчувається, що перемир’я доживає останні дні. Хлопці ледь стримуються, щоб не відкривати вогонь у відповідь на часті мінометні та танкові обстріли з боку російських найманців.

Приїхавши на місце волонтери перетворилися на Святих Миколаїв. Оскільки окрім найнеобхідніших речей привезли ще й подарунки для військових з батальйонів "Карпатська січ", "Правому сектору", 80 аеромобільній бригаді. 
Зокрема, 16 кг мандарин та майже 5 кг бананів на частину грошей, які пожертвувала фірма "Приправка", шкарпетки на зібрані кошти від акції "Зігрій солдата АТО", що проводили Харківські МНКівці, подарунки, які передали дівчата з Громадської Варти Харкова та інше. Хлопці були задоволені.

"Наша місія не тільки у тому, щоб забезпечити військових теплим одягом, взуттям та іншими речами. Для них ми місток між світом війни і світом миру. Тому волонтери, які їздять у зону АТО, дуже важливі навіть як суто моральна підтримка", - вважає харківський волонтер мережі "Вільних людей" Андрій.

Загалом передали: теплі штани, зимові куртки, светри, кофти, футболки, нижню білизну, берци, маскувальні халати, грілки для рук, термоковдри, балаклави, підсумки, інструменти, спортивний турнік, приціли 2 шт.на СВД, шомпола 2 шт, засоби для чистки зброї, 15 кг меду, цукерки, ящик цигарок, 4 кг.кави, хліб та інші речі.

Висловлюємо вдячність усім жертводавцям, зокрема з Харкова та Канади, які не залишають наших хлопців сам на сам із війною.

Ви також можете допомогти українським військовим, перерахувавши благодійні внески або долучившись до збору допомоги.

Перерахувати можна за наступними реквізитами:

ПриватБанк, UAH4149 6059 0189 3156 Кішка Іван Васильович
ПриватБанк, USD5168 7572 3055 3606 Кішка Іван Васильович
PayPalkishka.ivan@gmail.com
Liqpey+380961883793
Western Union / MoneyGram:IVAN KISHKA, KYIV UKRAINE

Детальна інформація ЯК ДОПОМОГТИ тут