вівторок, 30 грудня 2014 р.

Фейкове перемир'я

Волонтер з Харкова, Олена, нещодавно повернулася з зони АТО, куди вона відвозила допомогу своїм "підшефним" бійцям. Серед переданих речей берці і бушлати від мережі "Вільні люди". За словами волонтера, бійці високо оцінили якість подарунків.


"Велика подяка мережі "Вільні Люди" за неоціненну допомогу, від хлопців та особисто від мене. Особлива подяка за берці та полукомбінізони з бушлатами", - сказала Олена.

За словами волонтера, на передовій дуже чітко розуміють, що в будь-яку мить перемир'я може бути перервано і знову розпочатись повноцінні бойові дії. Чим далі, тим ясніше стає факт, що Росія провела ротацію своїх військ. Вони знову знаходяться в зоні прямого бачення з наших позицій.  

"Зараз наші хлопці особливо потребують засоби зв'язку, оптичні прилади, планшети ЗG з навігацією. Прийшов час проявити свою громадянську позицію, будь-яка допомога, навіть невелика, принесе велику користь", - розповідає Олена.Нагадаємо, що кожен може долучитися до допомоги нашим військовим будь-яким зручним методом. Зокрема, перерахувати кошти на картку:

ПриватБанк, UAH4149 6059 0189 3156 Кішка Іван Васильович
ПриватБанк, USD5168 7572 3055 3606 Кішка Іван Васильович
PayPalkishka.ivan@gmail.com
Liqpey+380961883793
Western Union / MoneyGram:IVAN KISHKA, KYIV UKRAINE

Інші способи допомоги тут