четвер, 11 грудня 2014 р.

Сергій Кузан: Громадськість вимагає від Міноборони прозорості в передачі гуманітарної допомоги з Канади

Координатор волонтерської мережі "Вільні люди" Сергій Кузан відвідав зустріч із заступником Міністра оборони України Петром Мехедом, яка відбувалась з приводу надання Канадським Урядом гуманітарної допомоги для українських військових.
Зустріч була ініційована представником української діаспори з Канади, офіцером НАТО у відставці Ігорем Козаком. Також у нараді взяв участь народний депутат Олег Медуниця та журналіст, редактор сайту "Цензор.нет" Юрій Бутусов,

Під час зустрічі найбільше уваги приділялося прозорості та адресності передачі канадської гуманітарної допомоги до українських військових. Петро Мехед пообіцяв, що до цього процесу обов’язково долучать журналістів, громадських діячів та волонтерів.

"На жаль, до цього Міністерство оборони зарекомендувало себе як не ефективна, корумпована, роздута у штаті державна структура. Але ми сподіваємось, що співпраця з нашими закордонними партнерами, громадськістю, волонтерами та журналістами, зробить роботу міністерства якіснішою, а допомога надіслана нашим військовим дійде до солдат в зоні АТО, а не з'явиться на прилавку якогось ринку", - прокоментував зустріч Сергій Кузан.

Нагадаємо, що 28 листопада, Уряд Канади доставив до міжнародного аеропорту "Бориспіль" понад 3 тисячі комплектів зимової форми одягу для військовослужбовців Збройних Сил України.