середа, 24 грудня 2014 р.

Вантажний бус "Opel Vivaro" став на службу Полтавським волонтерам!

Після довгих пошуків полтавськими волонтерами мережі "Вільні люди" був придбаний німецький вантажний автомобіль "Opel Vivaro". Авто було передане полтавцям за умови виплати 2/3 від суми вартості (93 000 гривень), за умови швидкого погашення іншої частини боргу.
Під час переїзду з Ковеля до Полтави бус було навантажено необхідними речами, зокрема, якісним військовим взуттям, теплими ковдрами, хімічними грілками, медичними засобами та ін. гуманітаркою для військових.

Вже найближчими днями це авто вирушить у першу свою мандрівку на Схід України.

Проте, для покриття повної суми вартості буса полтавським волонтерам необхідно вже найближчим часом назбирати ще 28 тисяч гривень.

"Цей автомобіль для нас є життєво необхідним, він суттєво пришвидшить поставки необхідних речей в зону АТО. Тому ми безмежно вдячні усім, хто вже долучився до збору коштів, проте, нам ще досі не вистачає 28 тис грн. щоб покрити витрати. Тому ми просимо мешканців Полтави допомогти нам з цією проблемою», - говорить волонтер Олександр.

P.S. Для тих хто бажає допомогти - картка для благодійних внесків 4731 2171 0751 4364 (Омельченко О.В., Приватбанк). З будь-яких питань звертатися: 066 340 26 92 Сашко.