пʼятниця, 30 січня 2015 р.

Волонтери з Харкова відвезли у Піски допомогу для ДУКу та "Дніпро-1"

29 січня харків’яни з волонтерської мережі "Вільні люди" вкотре відвезли допомогу військовим у Піски.
"Незважаючі на постійні обстріли ворожих "Градів" та мінометів, враження від поїздки залишилися досить позитивні - наші зміцнюють позиції, встановлюють нову техніку і озброєння, багато стріляють у відповідь.

Ворог в атаку вже йти не поспішає, напевно останнього разу добре отримали "по зубах", - ділиться враженнями керівник волонтерської групи Богдан Ткачук.

Волонтери привезли для хлопців з ДУКу продукти, воду, зарядні пристрої, фрукти, хліб, ковбаси та багато всього іншого. Студенти Куп'янського медичного коледжу передали багато посилок з різними смаколиками, а корбки прикрасили патріотичними наліпками та написали різні побажання бійцям.

Богдан вивантажує посилки від куп'янських дівчат
"Дівчата вклали в коробки листи та номери телефонів, напевно женихів шукають. Хлопці за ці коробки влаштували цілий бій! Весело було - міни навколо падають, а їм головне номер телефону взятии, любов - справа тонка", - сміється волонтер.
деякі солдати на вигляд ще зовсім діти

Генератор привезений волонтерами під час останньої поїдки працює нормально. Бійці надійно захистили його від "Градів" і мін, тож харків’яни сподіваються, що йго надовго вистачить
Також волонтери заїжджали до своїх вже старих друзів з полку "Дніпро-1".

"Після ДУКу поїхали до хлопців з "Дніпро-1" вивантажили їм частину продуктів і взяли замовлення на наступну поїздку, просять встановити на їх автомати "ластівчин хвіст", бійці з ДУКу також прохали, тому будемо збирати гроші і вмовляти майстра поїхати в Піски, щоб їх встановити", - розповів Ткачук.

Для бажаючих допомогти волонтерам назбирати потрібні гроші, відкритий рахунок у ПриватБанку: 6762468318423179 (Ткачук Богдан).
Будемо вдячні за будь-яку допомогу!

Донбас -"апокаліпсис сьогодні"