неділя, 18 січня 2015 р.

У Пісках волонтери мережі "Вільні люди" розвантажували допомогу військовим під обстріли з "Градів"

17 січня харківські волонтери мережі "Вільні Люди" здійснили одну з найекстремальніших поїздок за всю свою діяльність. Волонтери відвезли допомогу в район Донецького аеропорту під час ведення запеклих боїв.

Разом із харків'янами до АТО їздив представник білоруського опозиційного руху Нікіта Шутов, який привіз бійцям якісного білоруського згущику.

"Про те, що ми наближаємось до місця призначення, дізналися не за картою, а по тому, що все сильніше здригалася земля. Під’їхавши під міст ми прочекали якийсь час, а потім вирішили їхати конкретно до батальйонів. Уся дорога була забита військовою технікою, їздило багато танків", - розповідає харківський волонтер Дмитро Беднін.

Сочатку волонтери доїхали до ДУКу, швидко розвантаживши допомогу поїхали до 93-ї бригади та Дніпро-1.

Усе це відбувалося під час постійних обстрілів нашої території ворогом.

"Дорогою до батальйонів почався обстріл "Градами", за кілька хвилин ми мусили вибігти з машини і ховатися в укриття, бо один із "Градів" вибухнув прямо біля нас. Перечекавши поїхали далі, було страшно, але коли побачили "залізні" обличчя знайомих вояків, трохи заспокоїлись самі. Хлопці знають, свою справу", - згадав Беднін.

Всього волонтери передали дизельні генератори, різноманітні батарейки, акамулятори, зарядки до телефонів і батарейок, блоки безперебійного електропостачання для ПК, теплі речі(шкарпетки, светри), термобілизну, військову форму, ліхтарики, воду, маскувальні сітки, вогнегасники, планшет та кровоспиняючі засоби.

"З цієї поїздки мені напевно на все життя запам’ятається обличчя командира одного з підрозділів, який дізнався, що у нього кілька загиблих і 13-ть поранених бійців. Ця війна забирає у нас найкращіх чоловіків, ми мусимо зробити усе, щоб допомогти нашим військовим вижити і перемогли", - сказав Беднін.Нагадаємо, що допомогти українським військовим дуже легко. Ви можете долучитися до збору речей, або перерахувати допомогу за наступними реквізитами:

ПриватБанк, UAH 4149 6059 0189 3156 Кішка Іван Васильович
ПриватБанк, USD 5168 7572 3055 3606 Кішка Іван Васильович
PayPal kishka.ivan@gmail.com
Liqpey +380961883793
Western Union / MoneyGram: IVAN KISHKA, KYIV UKRAINE