понеділок, 19 січня 2015 р.

Харківські волонтери відвезли допомогу військовим у Дебальцево, Нікішино, Вуглегірськ, Горлівку та Артемівськ

Харківський волонтер мережі "Вільні люди" Олена Любенецька відвезла адресну допомогу військовим у Дебальцево, Нікішино, Вуглегірськ, Горлівку та Артемівськ. Зокрема, військовим були привезені планшети зі спеціальною програмою для артилеристів, яку замовили у "Армія SOS", балаклави, бафи, маскхалати, різноманітні смаколики, теплу форму та тепловізор.

Спочатку волонтери відвідали батальйон "Світязь", якому передали частину вантажу та новорічні поздоровлення. На Нікішино передали речі та посилку одному з вояків від дружини. Планшети та інші гостинці знайшли своїх господарів під Дебальцево. Дуже сподіваємось, що ці прилади допоможуть наблизити нашу Перемогу. 

В Артемівську навідались до хлопців із 101-ї бригади, і передали їм гостинці, далі подалися до кінцевого пункту під Горлівку, де передали теплу форму, речі та різні смаколики.

Висловлюємо величезну подяку усім небайдужим, які долучилися до збору коштів, зокрема, Юрію Голікову, який придбав більшу частину речей, Жані Кучиній за смаколики та іншим людям. Разом переможемо!

Для бажаючих долучитися до збору коштів:
Карта 5169 3305 0179 9453 Приватбанк
Елена Любинецкая