четвер, 29 січня 2015 р.

Харків'яни відвезли військовим у Щастя передані американською та канадською діаспорою речі (ФОТО)

Харківські волонтери з мережі "Вільні люди" повернулися з чергової поїздки у зону проведення військових дій. Цього разу харків'яни відвідали Бахмутку, Райгородок, Трьохізбенку та Щастя.


Відвезли для бійців переслані українською діаспорою з США та Канади теплі речі, термобілизну, перчатки, а також зібрані харків'янами: спальники, льодоходи, харчові набори, планшети, зимові куртки, кровоспинні джгути та інші потрібні речі.

"З минулої поїздки все змінилося, земля засипана "Градами", багато людей виїхало. Залишилися лиш ті, кому виїжджати нікуди, в основному люди похилого віку. Щастя помітно спорожніло, частина будинків зруйнована. Тиша. Просто так вже ніхто не ходить", - розповідає свої враження від поїздки волонтер Валентин.

Харків'яни відразу попрямували до прикордонників, ті дуже раділи гостям, хвалилися своїм Кугуаром, кажуть, що машина дуже допомагає, і в бою ще не підводила.
Далі заїхали до Трьохізбенки. Незважаючи на постійні артобстріли хлопці в прекрасному настрої. Всі підрозділи активно співпрацюють і це дуже підвищує ефективність. Нещодавно завдяки нашій розвідці дізналися про майже побудований терористами понтонний міст в Кримському, невдовзі 92-га його знищила. Відвантажили продуктові набори для місцевих, які отримують допомогу переважно від наших військових.

с.Трьохізбенка, Новоайдарівський район Луганської обл.

вся земля у ямах від постійних обстрілів

"Коли ми добралися до танкістів на "хвіртку" (виїзд з Щастя з боку Луганська), виявилося, що частину з них перевели. Тільки почали розвантажувати допомогу - почався обстріл, наші поховалися хто-куди, ми забігли у невеликий бліндаж, а за нами побіг ховатися собака. Як тільки розриви стихли - ми виїхали. Як виявилося, це була коротка перерва. Хлопці, що приїхали з "Фасаду" за нашими передачами, довго не могли вибратися назад до своїх позицій", - згадує Валентин.


хлопці не здаються

Термобілизна, перчатки, берци, спальники, медикаменти, джгути та ін речі

Після поїздки волонтери переконані, що інформація про "здачу" наших позицій не відповідає дійсності.
"Чи здають Щастя, Дебальцеве, Піски? Гадаю, що так може здатися лише через екран монітора. Там дуже важко - це факт. Але настрій бойовий, наші готові відбити будь-яку атаку супротивника. А нам обов'язково потрібно їм у цьому допомогти. За нами - безліч можливостей зробити наших хлопців сильнішими, здоровішими і цілішими. Це не тільки їхня справа, це наша спільна справа", - резюмував харків'янин.школа у Трьохізбенці також потрапила під обстріл терористів

бойовий пес
гордість прикордонників - Кугуар
Волонтерська мережа "Вільні люди" висловлює величезну подяку усім небайдужим,  хто не забуває про своїх братів у важкий для всіх нас час.
Також нагадуємо, що перерахувати допомогу військовим Ви можете за наступними реквізитами:

ПриватБанк, UAH 4149 6059 0189 3156 Кішка Іван Васильович
ПриватБанк, USD 5168 7572 3055 3606 Кішка Іван Васильович
PayPal kishka.ivan@gmail.com
Liqpey +380961883793
Western Union / MoneyGram: IVAN KISHKA, KYIV UKRAINE