понеділок, 2 лютого 2015 р.

Полтавські волонтери відвезли спецпризначенцям та розвідникам 3 тони питної води та фуру з дровами

У кінці січня полтавські волонтери мережі "Вільні люди" здійснили поїздки у Маріуполь та Краматорськ.

До Маріуполя волонтери їхали не самі, підвезли полковника, заступника командира роти розвідки та ще двох його бійців. По дорозі також вирішили заїхати до Дніпропетровська в ОКЛ ім. І.І. Мечникова, де відвідали поранених бійців, передали гостинці(солодощі та фрукти) та попрямували далі.
Доїхавши до кінцевого пункту своєї мандрівки волонтери вивантажили подарунки для розвідки: продукти, маскувальну сітку, балаклави та інше. У місті відчувається атмосфера тривоги, але військові ситуацію контролюють.
"У самому Маріуполі хлопці тримаються, і готові давати відсіч ворогові, але дуже засмучує смерть мирного населення, яке гине від обстрілів ворожої артилерії", - розповідає волонтер Сергій Пілат.

До Краматорська їхали з допомогою для спецпризначенців та розвідників. Привезли 3 тони води, протизастудні засоби, фуру заповнену дровами, продукти (ковбасу, тушківку, піцу, пиріжки, консервацію, каву, чай і т.п.), та 200 літрів не етильованого бензину. З передачею допомоги виникли проблеми. 
"Через постійні бої хлопці не змогли до нас приїхати, оскільки вони майже всі знаходяться на передовій, а бої не вщухають. Тому пообіцяли забрати все пізніше",- сказав Пілат.

Полтавські волонтери висловлюють вдячність усім небайдужим, які допомогли здійснити ці поїздки. 
Також публікуємо останні потреби військових:
1. вода питна;
2. продукти харчування (чай, кава, консервації і т.п.);
3. засоби особистої гігієни;
4. протизастудні засоби;
5. Залишається актуальним дальномір для 26 бригади - протитанкової артилерії (частина цих хлопців стояли на 31-му, зараз захищають 29-й блокпост та беруть участь у боях біля с. Кримське).

Для бажаючих допомогти: 4731 2171 0751 4364 (Омельченко О.В., Приватбанк).
Збір допомоги військовим: Полтававул. Шевченка 44, оф.17 (Магазин туристичного спорядження TopRope.com.ua)
Контактна особа: Олександр, тел.: 066-340-26-92 (Прохання попередньо повідомляти про візит.)