вівторок, 3 лютого 2015 р.

Харківський волонтер забезпечує житлом дві сім’ї добровольців з Донбасу

Богдан Ткачук за власний кошт допомагає сім'ям військових
Підприємець та волонтер з мережі "Вільні Люди" Богдан Ткачук, за власний кошт знімає квартиру у Харкові для сімей двох добровольців з Горлівки та Луганську. Коли на Донбасі розпочалася війна, голови цих родин вирішили не відсиджуватися у підвалах, а йти захищати свою землю у добровольчій батальйон "Дніпро-1". Про що невдовзі дізналися терористи, яким цю інформацію "здали" так звані місцеві правоохоронці.


"На сімї цих двох добровольців почалося відверте полювання. Тому родини прийняли важке рішення покинути власне житло і переїхати до Харкова. З Донбасу сюди вони проривалися з боєм", - розповідає Ткачук.

Після переїзду сімї вимушених переселенців опинилися у важкому становищі. Обоє чоловіків були поранені, і опинилися в харківському госпіталі. Дві родини з двома неповнолітніми дітьми 4-х та 11-ти років опинилися без житла, грошей та роботи. Дізнавшись про їхню біду, харківський волонтер за власний кошт зняв для родин квартиру, допоміг одній з жінок знайти роботу та влаштувати дітей у садочок та школу.

"Ми не переможемо у цій війні, якщо не будемо підтримувати один одного в цей важкий час. Це стосується і родин вимушених переселенців, які втратили все, що в них було, тікаючи якнайдалі від війни та імперських амбіцій Путіна, і, особливо, бійців,  які зі зброєю у руках захищають країну на передовій у Пісках, Щасті, Дебальцевому. Тільки разом ми зможемо вистояти і перемогти", - вважає Ткачук.


Наразі волонтер займається підготовкою до чергової поїздки у Піски (Донецька область), куди він, разом із іншими активістами з волонтерської мережі "Вільні люди", майже щотижня їздить з допомогою для бійців ДУКу, "Дніпро-1" та інших хлопців, які захищають нашу країну на передовій.

Для бажаючих допомогти волонтерам відкритий рахунок у ПриватБанку: 
6762468318423179 (Ткачук Богдан).
Для переказів з-за кордону рахунок у USD:
5168 7572 3055 3606 (Кішка Іван)
Будемо вдячні за будь-яку допомогу!