пʼятниця, 13 лютого 2015 р.

"Вільні люди" відвезли у Трьохізбенку продуктову допомогу з Німеччини (Відео)

Харківські волонтери з мережі "Вільні люди" 10 лютого повернулися з Трьохізбенки. Цього разу волонтери Валентин та Женя везли продукти з Німеччини для місцевих мешканців, а потім вивезли стареньку бабусю до її онучки, яка живе у мирному місті.
Наші військові значно зміцнили свої позиції. Ворог постійно обстрілює позиції з артилерії, але усі вже звикли.


"Світла в селі немає. Газу теж. Люди скупчуються біля магазину. Там ми і почали роздавати ящики з продуктами. Потім поїздили по селу, зупиняючись біля людей До 15:00 майже все вже було роздано", - розповідає Валентин.

Волонтери поїхали по 78-річну бабусю Раю, у будинок якої ще 4 місяці тому потрапив "Град". Старенька дивом залишилась жива, з того часу ночує у підвалі, як і більшість мешканців.
Розповіла багато страшного, говорить, що майже щоночі хось помирає, вранці усі виходять на вулицю, щоб порахуватися. Каже, що всі дружні, намагаються допомогати один одному. Але пережити це все дуже важко психологічно.

"Забираючи бабусю ми побачили свою німецьку швидку, яку привезли ще восени. Військові кажуть, що лікарі працюють гарно, врятували життя кількох людей. Отже все вірно робимо", - вирішили харків'яни.