вівторок, 24 лютого 2015 р.

Волонтер "Вільних Людей" відвезла допомогу бійцям, які вийшли з-під Дебальцевого

Харківський волонтер мережі "Вільні Люди" Олена Любинецька цими вихідними відвозила допомогу до хлопців, які вийшли з-під Дебальцевого. Разом із харків’янкої до військових їздили волонтери з Вінниці.

Спершу заїхали до танкової частини, де розвантажувалися майже весь день. Передали нарешті тепловізор хлопцям з 128-ї, які до цього були у Чорнухіно, дістатися до них було неможливо під час попередньої поїздки. Ввечері заїхали до артбази. Привезли дуже потрібні речі: гарну німецьку форму, продукти, а також нижню білизну, одяг та перчатки, які передали діаспоряни з Канади.

За словами Олени, бійці виглядали дуже втомленими, але відчаю серед військових немає. У кожного з вояків накопичилися різні історії: як виходили з оточення майже без патронів, і при цьому ще й захоплювали ворога в полон, як практично голіруч відбивали танкові атаки...Вдалося побачитися із старими знайомими.

"Серед хлопців я побачила знайоме обличчя - впізнаю бійця, якому в одну з поїздок віддала свій бушлат, бо його був знищений при обстрілі. Він дуже зрадів зустрічі, наче ми з ним були знайомі сто років. Потім були ще зустрічі, знайшла багато знайомих облич, з якими доля звела раніше на різних блокпостах. Говорили про спільних друзів, поранених, а також тих, хто залишивя на плацдармі назавжди", - розповідає Олена.

Тепловізор нарешті дістався до бійців
Ночували волонтери у підвалі, здавалося, що ніч була тиха, але зранку дізналися, що був обстріляний центальний прохід у частину. Далі попрямували на Дзержинськ. Поки поїздили по блокпостах, почули потужні вибухи з боку Пісок-Авдіївки та Дебальцево. Ніяким перемир'ям в зоні бойових дій і "не пахне".

перемир'ям  і "не пахне"
У кінці поїздки сталася неприємна пригода. Виїзджаючи з Артемівська, автомобілі волонтерів зупинили місцеві правоохоронці для перевірки. Обшукували машину дуже прискіпливо протягом кількох годин, все б нічого, в країні війна, але дивує той факт, що міліціянти зовсім не звертали уваги на автобуси та машини з місцевими номерами. Тож кінець поїздки залишив неприємний осад.

Волонтери дякують усім небайдужим, хто долучився до допомоги нашим воякам!
Тепер знову продовжуємо збирати допомогу для нових поїздок:
Карта ПриватБанку: 4149 4378 5137 8917
т.095 877 69 12
067 10 55 358
Олена Любинецька
Хлопці передають вітання


Прапор з підписами бійців