пʼятниця, 27 лютого 2015 р.

Волонтери підготували три авто для бійців і презентували проект «Авто для АТО»

Волонтерська мережа «Вільні Люди», спільно з представниками «Сумських волонтерських сил», вчора представили  три  авто, які невдовзі будуть передані бійцям АТО. Разом із ними волонтери презентували проект «Авто для АТО», в рамках якого планується щомісяця передавати бійцям відремонтовані автівки.


Усі автомобілі трохи відрізняються від того, що зазвичай відвозять «Вільні Люди», це не іномарки, а звичайні УАЗики.

«Відправивши 15-ий автомобіль в зону АТО, ми зрозуміли, що немає сенсу купувати дорогі джипи. «Вилітає» якась деталь, і автомобіль перетворюється на купу металобрухту. А на УАЗи у військових частинах, як правило, є запчастини. Наш проект тільки починається. Просимо всіх приєднуватися і створювати в Сумах ремонтну базу для УАЗів. Ми хочемо закликати волонтерів не конкурувати між собою, а співпрацювати, щоб 10 автомобілів щомісяця йшли в АТО», - говорить співкоординатор волонтерської мережі «Вільні люди» Валентин Бондаренко.

Представлені автомобілі поїдуть у різні райони Донбасу. Один – до артилеристів 92-ї механізованої бригади, які знаходяться у Щасті, другий - батальйону «Київ-2» під Волноваху, третій - до ДУКу в район Пісок.

До закупівлі та ремонту цих авто долучилися українці з Канади, Харкова та місцеві мешканці Сумщини.

На разі ж УАЗики знаходять у ремонтній майстерні, там їх доводять до ладу, перевіряють та тестують, щоб вони у відповідальний момент не підвели наших бійців. 

Бажаючих долучитися до проекту або до допомоги бійцям, тиснути тут

Фото: Данкор.Суми