середа, 11 березня 2015 р.

Волонтери побували в самісінькому "лігві" Правого Сектору(ФОТО)

Вчора активісти волонтерської мережі "Вільні Люди" повернулися з поїздки в самісіньке "лігво" Правого Сектору. Відвозили УАЗ, куплений на гроші харківських патріотів. Після перегляду фільму "Добровольці Божої чоти", показ якого у Харкові організовували волонтери "Вільних Людей", небайдужі харків'яни зібрали 35 000 грн. і попросили купити і відвезти машину саме в ДУК. Після купівлі авто привели до робочого стану "Сумські волонтерські сили".

З першої хвилини в'їзду на базу було зрозуміло, що це не "армія". Чисто, відносний порядок, людей майже немає. Потім виявилося, що всі просто чимось зайняті.
"Ремонтники, як мурахи, закінчували конструювати бронеавтомобіль, на полігоні - відпрацювання тактики і стрільби, тут же поруч - заняття з тактичної медицині. У казармах місця не багато, ліжко на ліжку, але все чисто й акуратно, черговий миє підлогу. На стіні розпорядження та правила. Курити можна в обладнаних місцях", - розповідає волонтер Валентин Бондаренко.


Зустрілися волонтери і з героєм фільму ДБЧ - Валерієм Чоботарем, він же - "Гатило". Він встиг розповісти харків'янам багато цікавого. Зокрема, про ДУК. Як виявилось, хлопці воюють без будь-якої підтримки з боку держави, зброю видобувають в бою, патронів не вистачає, зброярі створюють "девайси" з підручних засобів. Але це не заважає ДУКу бути в авангарді добровольчих батальйонів. Адже тут діють принципи нової, покращеної армії: сучасні системи добору особового складу, якісна військова підготовка, своєчасна ротація, акцент на спеціалізацію, сильна медслужба, реальна турбота про ближнього. Вже не говорячи про мотивацію і силу духу.

За такими принципами, має створюватися наша армія майбутнього - переконані волонтери.


Окреме спасибі хлопцям, які виділили 35 тис.грн на купівлю і ремонт УАЗу. Зокрема, Сергію та Олександру Кальницькому, Володимиру Галкіну та Руслану.