середа, 25 березня 2015 р.

Волонтери: На жаль, війна продовжується (фотозвіт з поїздки у Піски, Водяне, під Горлівку)

З приходом весни в прифронтовій зоні знову пішли активні розмови про відновлення наступу бойовиків вже найближчим часом. З кожним днем посилюються обстріли українських позицій з боку російських бандформувань, Йде активний пошук слабких місць нашої оборони, ніякого так званого "перемір'я" тут не бачили взагалі. Про це розповідає волонтер мережі "Вільні Люди" Олена Любинецька, яка тільки днями повернулася з чергової поїздки до зони АТО.

"Враховуючи прохання командира "Подолянина" підрозділу ДУК ПС, при зборі чергового вантажу наша основна увага була приділена збиранню коштів на генератор, але так сталось, що на цей же генератор збирали кошти й волонтери з Дніпропетровська, тому ми вирішили об'єднати наші зусилля. Таким чином був куплений генератор та автомобільні колеса, які ми й передали бійцям", - розповідає Олена Любинецька.

Черговий раз волонтерам також дуже допомогли "айтішники" з Харкова, які придбали військову форму, амуніцію, а також декілька десятків кілограмів свіжого сала та м'яса, вологі серветки, одноразовий посуд та багато чого іншого. Харківські дівчата з об’єднання "Берегиня" передали для хлопців маскувальні сітки, білизну, ляльки-мотанки, які зробили дітки, багато різних продуктів та смаколиків. Жана Кучина передала балаклави та патріотичні браслети. Також волонтерам поручили передати бійцям безпілотник.

"Спочатку прибули у 80 батальйон під Новолуганськом, відвідали хлопців на передовій. Саме в цей час з боку позицій бойовиків почали стріляти з "Градів". Звідти поїхали під Горлівку, передали гостинці, а хлопці нас нагодували. Зранку поїхали у Водяне та Піски, по дорозі ще докупили води, та заїхали до 93-го батальйону де передали амуніцію, та гарно поспілкувались", - згадує Олена.

Вже звідтіля волонтери виїхали до кінцевого пункту своєї подорожі – батальйону ДУК.

"Приїхали у розташування ДУКу, передали останній вантаж. Там побачили крізь бінокль розбитий термінал аеропорту. На позиціях російських бойовиків активно йде будівництво бліндажу, було дуже схоже, що для цього використовують полонених. У всіх бійців стійке враження, що ворог скоро активізується і можливо піде в наступ. В мир з окупантами тут ніхто не вірить. Війна на жаль продовжується...", - говорить Любинецька.

Повернулись волонтери з новими замовленнями на форму, бензопилки, бензинові генератори, електронні годинники з підсвіткою, ліхтарики, оптику, берці, дощовики та інше.

Бажаючим допомогти:
4149 4378 5137 8917 Приватбанк
Елена Любинецкая
т. 067 1055358
т. 095 8776912

Бойовий пес-укроп)


Бійці готують обід із привезеної волонтерами свіжини

примірка формиГумору у бійців не займати :-)

дизельний генератор з Дніпропетровська
сюди дістався "руський мір", колись це було українське село

бійці передають вітання