четвер, 2 квітня 2015 р.

Волонтери відвідали крайні блокпости українських військових (фото, відео)

Харківська представниця волонтерської мережі «Вільні Люди» Олена Любинецька днями відвезла допомогу військовим у зону АТО. Щоб підтримати бойовий дух бійцям, разом із волонтером визвався поїхати відомий бард В'ячеслав Куприєнко. Під час спільної поїздки вдалося відвідати бійців під Новолуганськом, Горлівкою, селищем Водяне, а також заїхати у Піски до ДУКу. 

«Незважаючи на те, що поїздка виявилася позаплановою, нам вдалося зібрати досить солідну допомогу для хлопців. Привезли військову форму, розвантажувальні жилети, бензопилу, глушники, маскувальні сітки, тактичні подушки, ліхтарики, чеські дощовики, ізраїльські бандажі, сигарети, сухі борщі, мед, 100 кг. сиру, воду, предмети персональної гігієни, обереги, а також найцінніше - мотанки зроблені харківськими дітьми», - розповідає Любинецька.
Пісні біля вогнища у виконанні В'ячеслава Куприєнка
Також хлопці дуже зраділи приїзду барда, його пісні створювали якусь особливу, майже домашню атмосферу біля польових кухонь.

журналісти та бійці із мотанками-оберегами від дітей
Під час відвідин одного з батальйонів волонтери зустрілися із журналістами з ІНТЕРу та 5-го каналу, які приїхали зняти репортажі про крайні українські блокпости. Користуючись особливою можливістю бійці передавали привіти своїм рідним та друзям. Розповідали, що живі, і в них все добре.

Через якийсь час усім гостям прийшлося дуже швидко збиратися, на території підконтрольній бойовиками наша розвідка зафіксувала якийсь рух. Бійці розповідають, що тут таке майже постійно: ворог накопичує живу силу, можливо готуються до наступу.

«Хлопці не падають духом, але наша допомога і увага їм дуже потрібна. Тому я передаю величезну подяку усім людям, які допомогли нам зібрати стільки потрібних речей для цієї поїздки. Тільки об’єднавши зусилля ми зможемо перемогти ворога», - говорить Любинецька.

Вже повертаючись до Харкова волонтери перестріли бійців Айдару, які їхали додому. У хлопців закінчилася солярка, тож і тут стали в пригоді наші волонтери
:)

Репортаж телеканалу Інтер з коментарем Олени Любинецької.Нагадаємо, що волонтерська мережа "Вільні Люди" була створена на основі 14 сотні Самооборони Майдану. Волонтери організації здійснюють доставку гуманітарної допомоги бійцям на передову, безпосередньо у руки.