пʼятниця, 3 квітня 2015 р.

Харківські волонтери озброїли снайпера ДУКу потужною снайперською гвинтівкою

Харківські волонтери відвезли під Піски снайперську гвинтівку Remington 700. Ця зброя значно потужніша ніж та, що була на озброєнні снайперів ДУКу до цього часу. Збір коштів проводився волонтерами двох організацій: волонтерською мережею "Вільні Люди" і "Автомайдан Харків", та охопив не тільки Україну, а й діаспору з США та Канади, тому самі волонтери назвали цей проект "народним".

Окрім самої гвинтівки, глушника та патронів до нього, волонтери набили цілий бус продуктами та потрібними на передовій речами. Зокрема, медикаменти (вітаміни, заспокійливе, засіб для зняття важкості і набряку у ногах), які «Вільним Людям» спеціально для бійців передало керівництво Київського вітамінного заводу, заправки та соуси від "Торчина", а також сир, ковбаси, хліб та воду.

Закуповуючи хліб у харківському супермаркеті з волонтерами сталася ще одна приємність. Коли чоловіча частина делегації, яка була вдягнена у камуфльовану форму наповнювала візок свіжим хлібом, до них підійшов чоловік і протягнув 100 грн. зі словами: "це вам на хліб". Ця подія дуже підняла настрій усім присутнім.

Під’їжджаючи до Пісок було чутно розриви снарядів, але обстріли невдовзі вщухли. Розвантаживши бус та надивившись як снайпер із турботою налаштовує свій новий "Ремінгтон", волонтери зібралися додому.
Ініціатори "народного проекту" разом із снайпером
"Проект "Народної гвинтівки" успішно завершено. Але у нас ще залишився невеликий борг за глушник, а також поповнення боєприпасів, які коштують по 4,5$ за шт. Але з цим ми впораємось, головне, що тепер хлопці зможуть дати гідну відсіч атакам ворога", - розповів один із ініціаторів проекту, волонтер мережі "Вільні Люди" Богдан Ткачук.