вівторок, 7 квітня 2015 р.

"Вільні Люди" відвезли "кікімори" для харківських снайперів


Харківські волонтери мережі «Вільні Люди» повернулися з чергової поїздки у зону АТО. Завдяки допомозі місцевих айтішників, відвезли бійцям форму, амуніцію, дощовики, берці, предмети особистої гігієни та інше. Найцінніший подарунок чекав на снайперів: спеціальні маскувальні костюми «кікімора», які хлопці давно чекали з великим нетерпінням. Також привезли спеціальні комбінезони для танкістів та формені брюки. Погода зовсім не сприяла поїздці: весь день лив дощ, перетворюючи дорогу в озеро цілковитого бруду.
У Водяному волонтери роздали гостинці військовим, переночували та зранку поїхали у Піски, а звідти розбитими дорогами у бік Дзержинського. Приїхавши на місце, об’їздили майже усі блокпости щоб роздати подарунки бійцям, і поїхали назад до Харкова.

Під час поїздки було кілька приємних моментів. По дорозі до зони АТО волонтери зустрілися з депутатом Верховної ради Олегом Барною, колишнім командиром мінометної батареї 128-ї бригади під Станицею Луганською та Дебальцево, а також з волонтерами із тернопільщини, які везли авто набиті продуктами для бійців. А у Слов'янську «Вільним Людям» передали ящик з дефіцитними медикаментами для військових медиків.

«Незважаючи на те, що війна триває вже майже рік, у бійців все одно не має усього необхідного. Особливо це стосується амуніції, техніки, а також форми та взуття. Харківські снайпери дуже просили нас привезти приціли нічного бачення на СВД і глушники на 7.62 і 5.45. Без спільних зусиль нам з цим ніяк не впоратися», - розповідає волонтер Олена Любинецька.

Бажаючим долучитися до допомоги:
Елена Любинецкая, карта 4149 4378 5137 8917 Приватбанк
т. 095 8776912
т. 067 1055358
"кікімори" для харківських снайперів 
Хлопці розбирають подарунки
спільне фото з Олегом Барною та тернополянами