понеділок, 25 травня 2015 р.

Харківські волонтери об'їхали більше 50 блокпостів під час поїздки у зону АТО

Харківські волонтери мережі «Вільні Люди» повернулися з довготривалої поїздки у зону проведення бойових дій. За кілька днів волонтери подолали більше 1600 км, об’їхали більше 50 блокпостів та відвідали прикордонників, батальйони «АЙДАР», «Чернігів», «АЗОВ», «Львів», «Луганськ-1», «ОУН», Бат. ім. Дж.Дудаєва, а також 92-гу, 28-му, 30-ту бригади.
Їхали на 3-х повністю завантажених автомобілях, разом із групою «Доброчинець». Серед переданих речей: півтони питної води, десь з півтони консервів, 10 ящиків печива, кілька ящиків соусів, мастило для зброї, засоби гігієни, ліхтарики, журнали та книжки.

«Війна йде повним ходом, ніякого перемир'я немає, щодня гинуть люди. Все так само не вистачає елементарних речей», - розповідають волонтери.

Ввечері у четвер харків’янам прийшлося перечікувати потужні обстріли українських позицій.

«Проїжджаючи блокпости навколо Станиці Луганської ми помітили, наскільки стурбованими були бійці. Пізніше все стало зрозуміло, прийшлося пересиджувати потужний артобстріл. Поряд зривалися по три снаряди за раз, скло трясеться, всі у бойовій готовності, кажуть, що такого не було дуже давно», - розповідає волонтер Валентин Бондаренко.

Тим не менше, траса Донецьк – Дніпро, яка знаходиться в 20-ти км. від Донецька - більше не порожня, безліч машин їдуть і туди і назад, люди повертаються потроху до своїх домівок.

На зворотній дорозі волонтери багато думали про те, що бійці зі своєю роботою справляються, зовнішнього ворога знищують. А за нами, мирними людьми - ворог внутрішній.