понеділок, 22 червня 2015 р.

Харківські волонтери здійснили триденну поїздку зоною АТО

Харківські волонтери мережі «Вільні Люди» повернулися з триденної поїздки до зони проведення військових дій. За цей час вдалося відвідати батальйони «Айдар», «Чернігів», тер.бат. «Харків», 92-гу бригаду, 28-му, 20-ту, навідалися до ПДМШ ім.Пірогова, Національної Гвардії, Артемівського шпиталю та до прикордонників.

Привезли бійцям багато різних речей, зокрема, цілі мішки розвантажувальних жилетів, підсумок, пральну машинку, 2 РПС, десятки пар берців, сандалів, 15 спальників, 14 наплічників (12 - середніх, 2 мал.), 70 різних кепок(50 бундес), 100 пар шкарпеток, деятки пар спідньої білизни, 10 мап, 12 самонадувних карематів, тактичні перчатки, ящик засобу від комарів, 4 ящика змазки для зброї, воду, 1000 банок згущика, 1500 упаковок «Мівіни», 5 ящиків енергетику, а також запчастини для авто, дуже багато різних медикаментів, їжі та засобів гігієни.

Шлях волонтерів спочатку поїздки пролягав Луганщиною: заїхали за Станицю Луганську там було досить тихо, потім попрямували до Щастя, далі поїхали через Лисичанськ та Артемівськ. По дорозі перестріли волонтерів з Сум, і далі вже поїхали разом до околиць Донецька. Там планам волонтерів завадила активність ворога.

«На шляху до останньої запланованої точки нам довелося зупинитися. Бойовики почали обстрілювати Маріїнку, і блокпост закрили для переїзду. Ми почекали годину, але ситуація так і не змінилася, ворог не зважає ні на які мирні угоди. Прийшлося домовлятися з бійцями про передачу останньої частини гуманітарки для наших підопічних», - розповідає волонтер Валентин Бондаренко.

До Харкова волонтери повернулися без особливих пригод, і вже готуються до наступної поїздки.

«Вільні Люди» висловлюють щиру подяку підприємцям та небайдужим мешканцям України, а також нашим партнерам із канадської діаспори за постійну підтримку українських бійців.