понеділок, 8 червня 2015 р.

Харківські волонтери повернулися з чергового рейду у зону АТО

Харківські волонтери мережі «Вільні Люди» відвезли гуманітарну допомогу військовим у Водяне, Піски, Авдіївку, Первомайськ, Майорськ та бійцям, які знаходяться біля Горлівки.

Відвезли найнеобхідніше: рації, термоковдри, тактичні окуляри, перчатки, форму, берці, мішки для зміцнення позицій, дитячі малюнки, прапори, продукти(ковбаси, овочі, консервацію, полуницю, сухофрукти, соуси),  медикаменти, білизну, маскувальні сітки й сувеніри від друзів з «Беригиня» та інше. Багато з відвезених речей передали небайдужі харків’яни.

«Незважаючи на те, що увесь наш волонтерський бусік був заповнений вщент, усім своїм підшефним бійцям передати подарунки цього разу не вдалося, дуже багато замовлень. Як і раніше гостро стоїть питання з оптикою, амуніцією, формою, взуттям, також у багатьох новоприбулих хлопців не виявилося аптечок та навіть перев’язувальних матерів, а зважаючи на те, що військові дії відбуваються практично по усій передовій, така ситуація неприпустима», - говорить волонтер Олена Любинецька.

Також серед актуальних потреб залишаються маскувальні костюми, літня форма та взуття, продукти, військова амуніція.
вітаміни для бійців 


Горлівка

Нагадаємо, що долучитися до допомоги українським військовим можна передавши необхідні речі у пункти збору допомоги  або перерахувавши благодійний внесок на наступні реквізити:
ПриватБанк, UAH4149 6059 0189 3156 Кішка Іван Васильович
ПриватБанк, USD4731 2171 0562 1617 Кішка Іван Васильович
PayPalkishka.ivan@gmail.com
Liqpey+380961883793
Western Union / MoneyGram:IVAN KISHKA, KYIV UKRAINE