понеділок, 20 липня 2015 р.

Волонтери відвідали бійців "Світязю", "Айдару", 93 бригади та інших, під час чотириденної поїздки у зону АТО (ФОТОЗВІТ)

«Вільні Люди» з Харкова повернулися з чотириденної поїздки у зону проведення бойових дій. Поїздка вийшла не тільки довгою, а і складною. Під Горлівкою волонтери стали свідками серйозних боїв. За словами військових, активність бойовиків сильно підвищилася після приїзду чергового «гумконвою», також у зоні АТО діє багато ворожих диверсійних груп, літають безпілотники.

Загалом волонтерам вдалося побувати у секторі А, С і В. Відвідали бійців батальйону «Світязь», який пройшли Іловайськ (а деякі полон), «АЙДАРу», 15-й мотострілецький бат. 58-бригади, 17 і 34 бат. 57 бригади та 93 бригаду. 

Відвезли: форму, берці, біноклі «Arsenal», глушники, «кошкі» для розмінування, батарейки, засоби особистої гігієни, більше десяти кілограм ковбасних виробів, а також передали тепловізор «Pulsar» Quantum. 

«Хочу особисто подякувати усім доброчинцям, які допомогли назбирати таку потрібну допомогу для бійців, зокрема, велика подяка Фонду "Приятелі Збройних Сил України"(Канада), комбінату «Добросмак», підприємцю та волонтеру Богдану Ткачуку, керівнику Дергачівського району Харківської області О.Політусі, а також іншим небайдужим людям. Відвезене – це лише «крапля» з необхідного, але навіть ця «крапля» дасть змогу врятувати не одне життя», - вважає волонтер Олена Любинецька.

Поверталися волонтери не з пустими руками: захопили з собою снаряд від «СМЕРЧу», який пізніше було встановлено у центрі Харкова як нагадування, про близькість війни.

ФОТОЗВІТ: