середа, 1 липня 2015 р.

Харківські волонтери відвезли допомогу військовим у сектори A, С та В зони АТО

Харківські волонтери мережі «Вільні Люди» відвезли допомогу військовим у сектори A, С та В зони АТО.  Поїздка розпочалася з Луганської області та тривала вздовж лінії фронту до Пісків, що поблизу Донецька.

Харків’яни відвантажили бійцям різних підрозділів: 2 тепловізори, 8 рацій Baofeng, тактичні окуляри, 6 біноклів, 11 глушників, 5 шт. зачепок для саперів (кошки), 50 комплектів військової форми, 2 розвантажувальні жилети, багато продуктів, медикаментів, берців, 20 шт. маскувальних сіток, десятки палок ковбаси, мішки для укріплення позицій та багато іншого. 
«Відвезли багато, а нових потреб ще більше. Дуже потрібні тепловізори для розвідників, практично усім - форма, берці, деяким бійцям не вистачає продуктів. Обстріли деяких позицій не припиняються, війна триває і бійцям як і раніше потрібна наша допомога», - говорить волонтер Олена Любинецька.

З кожною поїздкою дорога стає все більш небезпечнішою, бойовики не дивляться, чи то їде військовий автомобіль, чи цивільний. По волонтерам знову стріляли під Горлівкою зі снайперської гвинтівки, куля влучила у лобове скло, але, на щастя, усі залишилися живі й здорові, і вже знову готуються до чергового рейду у зону АТО. Там на них дуже чекають.

"Вільні Люди" висловлюють подяку усім небайдужим, які долучилися до збору допомоги для військових.
ФОТОЗВІТ: