понеділок, 3 серпня 2015 р.

Харківські волонтери відвезли допомогу на крайні українські позиції

Харківські волонтери мережі «Вільні Люди» побували днями у найгарячіших точках зони АТО. Зокрема, на околицях Донецька, у Мар’їнці, Красногорівці, Дмитрові та Авдіївці.

Відвезли бійцям близько 50 комплектів форми (MTP, DPM, бундес), ноутбук, 20 бандажів, кілька спальників, карематів, наплічник, тактичні рукавиці, 5 шт. навушників для артилерії + активні, 6 упаковок енергетичного напою, 50 пар шкарпеток, берці, військові карти, їжу та воду. Більшу частину коштів пожертвували українці з Канади, а також харківські підприємці. Також волонтери передали військовим спеціальну підбірку книжок, журнали «Миротворець», і прапор з побажаннями розписаний школярами однієї з Харківських ЗОШ.

«Під час поїздки ми відвідали бійців 25 повітряно - десантної бригади, зведеного загону військово-повітряних сил України «Дика качка», розвідки та 28 бригади. У всіх приблизно однакові потреби: форма, берці, амуніція, але ніхто з хлопців не жаліється», - розповідає волонтер Валентин Бондаренко.

Під Красногорівкою волонтери мало не стали свідками, як танк бойовиків, який приїхав зі сторони Донецька, обстріляв багатоповерхівку. У будинку залишилася лише одна старенька бабуся, яку врятували українські бійці. Під самим Донецьком дорога дуже небезпечна, усе прострілюється та рясно всипано осколками від снарядів, кілька з них пробили колеса авто, тож довелося їхати їх міняти у СТО в Авдіївку. Приємно, що грошей з волонтерів не взяли.

«Військові багато розповідають про підсилення супротивника. Говорять, що бойовиків структурують, а на керівні посади ставляться кадрові російські військові. Також нарікають на погану інформаційну роботу українського керівництва, навіть на звільнених територіях не вистачає достовірної інформації, населення досі «зомбується» ворожим ТБ», - говорить Бондаренко.

Фотозвіт: