понеділок, 24 серпня 2015 р.

Кандидат у президенти США від Республіканської партії привітав Україну та розкритикував політику Адміністрації Обами щодо її озброєння

Кандидат у президенти США від Республіканської партії, губернатор Огайо Джон Кейсич, привітав мешканців України з 24-ю річницею Незалежності, а також наголосив на своїй підримці надання Україні оборонного озброєння та  поверненні Криму. Про це він зазначив у своїй заяві, яка опублікована на офіційній сторінці політика: www.JohnKasich.com

«Підтримка США для України є критично важливою, особливо в той час, як країна перебуває під загрозою прямого  вторгнення. Це неприйнятно. Неодноразові порушення режиму протоколів Мінських угод щодо припинення вогню, зусилля підірвати незалежність і територіальну цілісність України  - мусять припинитися, Крим і Донбас повинні бути частиною України», - вважає політик.

Він також розкритикував Адміністрацію нинішнього президента США Барака Обами, яка заморозила процес надання Україні озброєння.

«Сполучені Штати повинні зробити все, що в наших силах, щоб забезпечити Україну допомогою для захисту своєї країни. Конгрес дав президентові повноваження з більшістю голосів обох партій, але ці прохання про допомогу були відхилені. У Адміністрації Обами навіть пішли далі, і заборонили продаж систем оборонного озброєння, які вкрай необхідні Україні. Ця позиція має змінитися, ми повинні допомогти Україні захистити свою незалежність. Це означає  надання анти-танкових, зенітно-розвідувальних систем спостереження і розвідки», - зазначив Кейсич.

Американський політик також наголосив на тому, що усі сторони конфлікту на Донбасі мають притримуватися взятих на себе зобовязань, а також відкинув будь-які спроби вирішити конфлікт без повної участі у процесі української влади.

У кінці заяви Кейсич нагадав, що США мають моральне зобовязання перед Україною.
«Українська незалежність, яку ми святкуємо сьогодні, є важливим фактом, і Сполучені Штати мають моральне зобов'язання допомогти захистити її. Вітаю Україну в день її свободи, і бажаю, щоб попереду було ще тисячі таких святкувань. Слава Україні! Героям Слава!», - йдеться у документі.
---
Додаткова інформація:
Співголова Американо-українського Комітету Борис Потапенко

Довідка:
Губернатор Кейсич балотується на пост президента США від Республіканської партії. Був переобраний в минулому році з превагою в 30 % за результатом роботи з громадою штату Огайо. Як голова комітету з бюджету в Конгресі, він доклав зусиль, щоб збалансувати федеральний бюджет перший раз за 20 років;  служив 18 років у Комітеті з питань збройних сил Палати, де забезпечив прийняття пріорітетів національної безпеки президента Рейгана.