пʼятниця, 28 серпня 2015 р.

Анонс: Українська діаспора у Чикаго готує великий мітинг з вимогою звільнення українських політв’язнів

30 серпня Український Конгресовий Комітет Америки (УККА) організовує у Чикаго (США) масштабну акцію підтримки незаконно утримуваних у Росії українських політв’язнів. Своїм заходом активісти планують привернути увагу всього світу до цього питання, а також закликатимуть уряд США до активних кроків щодо їх звільнення.

У заяві, яку поширює УККА, зокрема йдеться про різку критику недавно оголошуваному вироку українцям Олегу Сенцову та Олекснадру Кольченку, яких Північно-Кавказький військовий суд Ростовазасдив на 20 і 10 років відповідно.

«Вирок російського суду грунтується на сфабрикованих звинуваченнях та доказах, і є нічим іншим як показовою расправою», - йдеться у документі.

Активісти закликають українські ЗМІ підтримати їхню акцію, а також запрошують долучатися до заходу усім «волелюбним» людям.

Додаткова інформація:

США:
Павло Бандрівський - заступник голови Українського Конгресового Комітету Америки від. Чикаго ІЛ (Pavlo Bandriwsky - UCCA Illinois Division Vice President)
tel: 773-848-6886
pbandriwsky@gmail.com
Марта Фаріон - заступник голови Українського Конгресового Комітету Америки від. Чикаго ІЛ (Marta Farion - UCCA Illinois Division Vice President)
tel: 773-490-9797
marta@farion.org

тел.: +380509422058 - Борис Потапенко, один із радників заходу, член Українського Конгресового Комітету Америки (наразі з візитом в Україні).