вівторок, 1 вересня 2015 р.

Харківські волонтери привітали бійців передової з Днем Незалежності (ФОТО)


Волонтери мережі «Вільні Люди» з Харкова повернулися з чергового рейду зоною АТО. За кілька днів харків’янам вдалося подолати маршрут від Покровського та Курахово до районів Мар’їнки, Пісків, Авдіївки, Дзержинська (Донецька область), далі поїхали до Лисичанська, Сєвєродонецька, побували біля Кримського та на трасі «Бахмутка» (Луганська обл.).

Відвезли більше 70 комплектів форми, 80 пар брюк, тепловізорний приціл Pulsar ХD38S(день/ніч), 60 штук каріматів, 2 генератори, 5 ящиків мила, 17 глушників, 15 тактичних рукавиць, підсумок, 5 розвантажувальних жилетів, 8 ліхтариків, 4 біноклі, кілька аптечок та наплічників, 100 пар шкарпеток, 2 бензопили, 16 дощовиків чеських з бахілами, маскувальні сітки,спідню білизну, з десяток плащ–наметів, балаклав, зарядку для телефонів на сонячних батарейках, обереги, великий намет та іграшки для дітей добровольців з Португалії, 2 ящика сигарет, 2 бочки для води та ін. Зі смачного передали: 30 кілограм ковбаси та 15 ящиків сиру від харківських підприємців, сухі супи та борщі (дуже багато), відерце з млинцями, фрукти, м'ясо, а також закупили чаю та печива на 600 грн.

«Наш автомобіль був завантажений вщент, адже дуже хотілося порадувати хлопців різними подарунками на свята. Всього за час поїздки ми побували у бійців 1-ї роти ДУКу, 6-ї, 3-ї та 2-ї роти 93-ї бригади, 53-ї бригади, 55-ї бригади 38 батальйону, спецпідрозділу «Світязь», навідалися на кілька позицій 17 та 34 батальйону 57-ї бригади, 58 бригади та розвідки. Хотілося би більше, але ресурси у нас обмежені», - розповідає волонтер «Вільних Людей» Олена Любінецька.

24-го зранку харків'яни прокинулися під гучні звуки: як виявилося, це були святкові постріли у повітря на честь Дня Незалежності.

Волонтерська мережа «Вільні Люди» висловлює велику вдячність Фонду «Приятелі ЗСУ» (Канада), ТОВ «Добросмак», голові Дергачівської райдержадміністрації О.Політусі, підприємцю та волонтеру Б.Ткачуку, Фонду «Янголи милосердя»(Португалія), «Берегиня» та усім іншим небайдужим людям за підтримку української армії.

Разом переможемо!
Фотозвіт: