пʼятниця, 22 січня 2016 р.

Волонтери подолали 1 500 км з Різдвяним вертепом та передали бійцям оптику


Минулого тижня волонтери мережі "Вільні люди" разом з представниками групи "Доброчинець" та студентами Українського Католицького Університету (УКУ) проїхалися майже всією лінією фронту Донецької області. За п’ять днів волонтери подолали відстань приблизно в 1500 км та відвідали не одну військову частину з подарунками. Найцінніші з яких тепловізор, біноклі, дальноміри та 2 броньованих комп’ютери."Студенти УКУ привезли бійцям Різдвяний вертеп, тому окрім техніки, амуніції, побутового приладдя вони отримали гарну можливість відчути святковий настрій", – розповідає волонтер "Вільних Людей" Андрій Руденко.

Всього ж було передано багато необхідних речей. Зокрема,
93 бригада: тактичні рукавиці, камуфляж, берці зимові, тактичні окуляри, тактичні наплічники, спальники, арафатки, кобуру, маскувальні халати;
3 окремий полк спеціального призначення (спецназ): наплічники тактичні, тактичні рукавиці, спальники, маскувальні халати, кобуру;
36 окрема бригада морської піхоти: дизельний генератор, термобілизну, комбінезони танкові;
43 бригада: термобілизна, флісові кофти, 2 броньовані комп'ютери;
131 окремий розвідувальний батальйон:тепловізор, ремінно-плечові системи.
А також вологі серветки, смаколики, листи від дітей, продукти (закрутки, хліб, ковбаси, майонез) та ін.

"Це була одна з найтриваліших поїздок і її ціль було повністю виправдано, – говорить волонтер «Вільних Людей» Дмитро Беднін. – І хоча зараз на фронті ситуація відносно спокійна, на нас, як і раніше, чекає багато роботи, а тому не маємо права збавляти темпи".


Волонтерська мережа "Вільні Люди" висловлює вдячність усім волонтерам і жертводавцям. Особлива подяка -  Фонду "Приятелі ЗСУ" - головному спонсору цієї поїздки, його канадійським та американським жертводавцям.