середа, 17 лютого 2016 р.

Полтавські волонтери здійснили 8 поїздок в зону АТОМенше ніж за півмісяця полтавські волонтери «Вільних Людей» здійснили 8 поїздок в зону АТО. Так, наприкінці січня, батальйону «Полтава» волонтери відвезли продукти харчування, одяг, взуття і листи від учнів полтавської школи № 29. Таку ж допомогу отримали танкісти 92-ї бригади. У свою чергу, вони вручили волонтерам – Юрію Іванченку та Володимиру Пілату – подяки за постійну та ситсемну підтримку і допомогу.
Спецназ Головного управління розвідки отримав від волонтерів продукти харчування та домашні страви, які приготувала громада Пирятина. «Особливо бійці зраділи листам від дітей», - говорить Володимир Пілат.

На початку лютого «Вільні Люди» об'їздили різні райони Луганщини: бійцям 92-ї бригади, що знаходяться поблизу Щастя, Трьохізбенки, Райгородка, волонтери доставили матраци, берці, домашні солодощі, пиломатеріали та метал для облаштування бліндажів. Для спецназу Головного управління розвідки - передали намети, сейфи для зберігання документів та зброї, а також – продукти і домашнюю їжу, яку приготували жителі с.Біла Церква. «Окремо хочемо подякувати Німець Світлані, яка ініціювала приготування їжі, а також Євгену Хайлову», - зазначають волонтери.
Окрім цього, автомобіль Mitsubishi Pajero, придбаний коштом Фонду «Приятелі ЗСУ» і відремонтований за допомогою молоді з Литви, нарешті почав нести бойову службу на передовій – у спецназі Головного управління розвідки.