понеділок, 8 лютого 2016 р.

Волонтери передали військовим автомобілі

У понеділок на Михайлівській площі волонтери мережі “Вільні Люди” передали військовим три автомобілі, які одразу після цього відправляться на лінію фронту.
Усі авто придбані коштом канадської діаспори з Фонду “Приятелі Збройних Сил України”.
Після освячення автомобілів ігуменем Свято-Михайлівського Золотоверхого собора отцем Антонієм, три автомобілі вирушили на Схід.
Mitsubishi Pajero передали підрозділу глибинної розвідки ЗСУ. Автомобіль придбано в Литві, витрати на ремонт і транспортування взяли на себе волонтери з Литовського націоналістичного молодіжного союзу.
Volkswagen Т4 - для прикордонників, які несуть бойове чергування на лінії зіткнення.
Hyundai Galloper - для 95-ї бригади ЗСУ. За словами Дмитра Жмайла, співкоординатора “Вільних Людей”, боєць з позивним Герман уже прийняв цей автомобіль і особисто курує ремонтом.
Усі транспортні засоби відповідають вимогам військових: відремонтовані та можуть ще довго служити новим власникам.
“За весь час існування ми передали вже десятки автомобілів і допомоги на мільйони гривень. Основна сума коштів була отримана від Фонду “Приятелі Збройних Сил України” (Канада). Порівняно з початком війни, ситуація з забезпеченням на фронті покращилася, волонтерам вже не потрібно закуповувати шкарпетки та бронежилети, але залишається багато проблем. Досі гострою є потреба у техніці: автомобілях, безпілотниках, раціях і т.д.”, - говорить Дмитро Жмайло, співкоординатор мережі “Вільні Люди”. Він додає, що в найближчих планах - передача автомобілів, які нині знаходяться на ремонті, та купівля безпілотного літального апарата для 131 окремого розвідувального батальйону (ОРБ) Збройних Сил України”.