вівторок, 1 березня 2016 р.

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо працівників Антимонопольного комітету, які прикривають "Мегаполіс"

У відповідь на звернення засновника руху "Вільні Люди", народного депутата Андрія Левуса до міністра МВС Арсена Авакова щодо незаконних дій службових осіб ТОВ "Мегаполіс" та Антимонопольного комітету України, було відкрито кримінальне провадження.
"Бачимо, як нарешті громадські пікети, блокади складів, юридичні процеси, уся боротьба "Вільних Людей" та партнерів починають давати плоди", - зазначив Андрій Левус.
Так, 19 лютого цього року Солом'янське управління поліції в м.Києві відкрило досудове розслідування у рамках кримінального провадження за статтею ч.1 ст.367 "Службова недбалість" для перевірки можливих незаконних дій чиновників АМКУ. "Мегаполісом" же займається Головне управіння Національної поліції в Одеській області.
"Відкрите кримінальне провадження - це лише перший крок. Це результат неодноразового блокування "Мегаполісу" в Тернополі та Одесі. Ми чітко розуміємо, що тільки здолавши корупцію - переможемо у війні", - енаголосив Сергій Кузан, співкоординатор руху "Вільні Люди".

Нагадаємо, що компанія "Мегаполіс" незаконно займає 98% ринку дистрибюції цигарок. Цей ринок компанія здобула шляхом віджиму, витіснивши за допомогою Пшонки, Януковича і Захарченка регіональних дистрибюторів у 2011-2013 роках. Власники компанії - людина Олександра Януковича (більш відомого як ""Саша-Стоматолог") Борис Кауфман і, через підставних осіб, громадянин РФ Ігор Кесаєв, президент фонду ветеранів ФСБ "Моноліт", власник збройного заводу Дєгтярьова. Попри все це АМКУ уже два роки гальмує розгляд справи щодо російсько-олігархічного монополіста.