четвер, 10 березня 2016 р.

Український "список Савченко"

Президент України заявив, що робить все для посилення міжнародного тиску, спрямованого на звільнення Надії Савченко. В першу чергу, мова йде про санкції. Європарламентарі висупили з ініціативою формування "списку Савченко", куди пропонують внести 29 чиновників РФ з Путіним на чолі для застосування санкцій, таких як арешт активів та рахунків.
За два роки Україна так і не спромоглась розпочати жорстку санкійну політику. В Україні процвітає бізнес окупантів, більше того проросійські політики, причетні до розколу України, досі перебувають на волі. Тому Президенту України слід бути не лише красномовним, а й дієвим у питанні тиску на Кремль.
Зараз ідеальний момент для застосування санкцій проти кремлівського бізнесу та для арешту російської агентури. Тому що лише реальні дії, реальний тиск, мова сили може подіяти на Путіна. Україна має сформувати власний "список Савченко". Ось лише ряд пропозицій до такого списку:
1. Віктор Медведчук - лідер проросійського руху "Український вибір". Пропаганда розколу України, сприяння Антимайдану та "русской весне". Дія - арешт та заборона організації.
2. Олександр Бабаков - російський олігарх та депутат Держдуми. Фінансування проросійських сил та голосування за анексію Криму. Дія - націоналізація активів в Україні
3. Олександр Єфремов - екс-нардеп від ПР. Сприяння в створенні "ЛНР". Дія - арешт
4. Петро Симоненко - лідер екс-КПУ. Антиукраїнська політика, сприяння проведення референдумів за проголошення Л/ДНР. Дія - арешт
5. Костянтин Григоришин - російський олігарх. Фінансування КПУ, підтримка анексії Криму, фінансування терористів ЛНР. Дія - націоналізація активів і заборона в'їзду
6. Антон Кіссе - нардеп. Підтримка створення "Бессарабської народної республіки". Дія - позбавлення мандату та арешт
7. Ігор Кєсаєв - російський олігарх, власник збройного заводу Дєгтярова, президент фонду ветеранів ФСБ, співласник компанії "Мегаполіс". Фінансування збройної агресії проти України. Дія - арешт активів
8. Микола Скорик - нардеп. Розгін Євромайдану в Одесі, підтримка Антимайдану та сепаратистів в Одесі. Дія - позбавлення мандату та арешт
9. Юрій Бойко - нардеп, олігарх. Сприяння окупаційній владі Криму - "вишки Бойка", політичне сприяння агресору в парламенті. Дія - арешт, позбавлення мандату, конфіскація майна.
10. Костянтин Малафєєв - російський олігарх. Спонсор і працедавець Стрєлкова-Гіркіна, фінансист "русской весни". Дія - націоналізація майна.
Окрім того - конфіскація майна, активів та рахунків Януковича та його оточення.
Цей список не є повним і складений не за рейтинговим принципом. Це робоча пропозиція. Матеріали по всіх фігурантах я більш ніж рік тому передавав з колегами в правоохоронні органи. На жаль, реакції - нуль.
Запровадження та реалізація такого "списку Савченко" не лише створить джерело реального тиску на Путіна, а реально унеможливить спроби реваншу проросійських кримінальних сил в українській політиці.
18 лютого Всеукраїнська Мережа ‪#‎Вільнілюди‬ передали Президенту аналогічні вимоги і пропозиції.
Дія завжди краща за тисячі пафосних правильних слів.
Закликаємо Президента діяти. В іншому випадку прірва недовіри між владою і суспільством стане непрохідною. Це викличе хаос і розпад. А це шлях до Руїни та повної окупації держави.