пʼятниця, 4 березня 2016 р.

Суд у справі “Інтера” виніс своє рішенняЗавершився розгляд справи про визнання ліцензії на мовлення “Інтера” недійсною. Відповідачем виступала Національна рада з питань телебачення та радіомовлення. У результаті, Київський апеляційний адміністративний суд визнав факт продовження “Інтеру” ліцензії законним, а отже - телеканал працюватиме у звичному режимі.
“Вільні Люди” двічі пікетували суд під час засідань: перше відбулося 25 лютого, а друге - 3 березня.“Інтер” є рупором Росії в українському інформаційному просторі, тому ми робимо все, щоб його заборонити. Аргументів - вистачає. Не так давно ним володів російський «Перший канал». Однак, коли було зареєстровано законопроект щодо заборони телеканалів, власниками яких є резиденти країни-агресора, власник був змінений - тепер це Фірташ. Телеканал постійно транслює заборонений в Україні російський телепродукті», - зазначив Сергій Висоцький, народний депутат та координатор руху “Вільні Люди”.
Активісти виявляють недовіру і Національній раді з питань телебачення та радіомовлення. Після винесення судового рішення представниця Нацради “обмовилася”, сказавши: “Я просто захищала інтереси “Інтера”
Цікаво, що підтримати “Інтер” на суді прийшов лідер так званого “Інформаційного Майдану” Павло Білоножко, який не зміг відповісти - яку ж організацію представляє, коли вона була створена та чим займається.Пошук за запитом “Інформаційний Майдан” дає кілька результатів - і всі вони мають невелику кількість переглядів чи вподобань.
“Павло Білоножко разом з Андрієм Пінчуком, керівником “Молодих регіонів”, були замішані в корупційних схемах під час президенства Януковича. Гроші, які виділялися на їхні проекти - пішли невідомо куди. Адже якщо ви поцікавитеся про діяльність Білоножка - нічого, крім даних Держреєстру чи прес-конференцій не знайдете”, - говорить Іван Кішка, голова “Молодіжного Націоналістичного Конгресу”.
Більше того, “прихильники” телеканалу - троє хлопців у спортивних костюмах, не дочекалися завершення судового засідання і покинули зал, кинувши плакати з написами “Інтер” просто на своїх місцях.


“Те, що хлопці так кинули свої плакати на підтримку “Інтера” наводить на думку, що їх позиція не є щирою - а години оплати їхньої праці вже закінчилися. Ми ж пробули в суді до самого завершення, і хоч рішення не на нашу користь, ми ні в якому разі не припинимо боротьбу за інформаційний простір України як в юридичний спосіб, так і за допомогою акцій прямої дії. Ми не відступимо”, - говорить Сергій Кузан, координатор “Вільних Людей”.

Так, вчора “Вільні Люди” оголосили про старт громадської кампанії “Деокупація інформаційного простору”.