середа, 20 квітня 2016 р.

Гурби-Антонівці - змаг “Вільних Людей”!

Завершується реєстрація на найбільшу спортивно-патріотичну теренову гру України “Гурби-Антонівці”!

Учасниками стануть 400 молодих патріотів з усієї України: уже 14-й рік поспіль вони збираються 5-8 травня у лісовому масиві площею 20 км² на місці найбільшого в історії бою УПА проти НКВС, що стався у 1944 році (на межі Рівненської та Тернопільської областей). 

Учасники з усіх областей України протягом трьох днів виживатимуть у лісі в ході безперервної боротьби за перемогу. Організатор, громадська організація “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”- співзасновник мережі “Вільні Люди”, переконує: таким чином українці єднаються, усвідомлюючи себе частиною нації; загартовуются морально та фізично, часто виходячи за межі можливого. Як результат, учасники попередніх 13-ох ігор уже показали себе на Майдані, сформувавши відому 14-ту сотню Самооборони. Сьогодні випускники «Гурб-Антонівців» — це волонтери мережі «Вільні Люди», яка діє по всій Україні. Хлопці, які були на «Гурбах-Антонівцях», сьогодні захищають країну у лавах добровольчих батальйонів та ЗСУ.

Для всіх активних Вільних Людей “Гурби-Антонівці” - це гарна можливість навчитися:

Дисципліні. Кожен має свою роль і задачі: від рядового бійця до ройового, чотового, командира куреня - все як було в УПА, все як було в сотнях Самооборони Майдану.

Злагодженості. Кожен підрозділ діє як єдиний організм, накази командирів виконуються без обговорень.

Ненасильницькій боротьбі. На грі заборонено використання предметів, які можуть завдати травм суперникам. Головна задача - блокувати супротивника та позбавити умовного “життя” (нарукавної пов’язки - учасника гри).

Витривалості. Гра триває безперервно 60 годин, як вдень, так і вночі. Ночівля без наметів, харчування - індивідуальне, час на сон - мінімальний.

Стійкості. Гра максимально наближена до реальності. Тут будуть і вибухи, і димові завіси, і дистанційний зв’язок (під контролем організаторів). Також діятимуть окремі розвідувально-диверсійні групи, які постійно дошкулятимуть командам.

Братерству. Курінь - це одна сім’я, а ставлення до суперника - поважливе і лицарське.

У складні часи, коли антиукраїнські сили намагаються взяти реванш в державі - ці навички стовідсотково знадобляться кожній активній Вільній Людині. Останні події це лише підтверджують!

Варто зазначити, що цьогорічна гра присвячена пам’яті Романа Атаманюка, багаторічного учасника “Гурб-Антонівців”, котрий воював у складі 93-ї ОМБ і загинув у травні 2015 року під Донецьким аеропортом унаслідок мінометного обстрілу.

Реєстрація на сайті гри.