вівторок, 3 травня 2016 р.

Одеса вшанувала пам`ять загиблих 2 травня

Вчора, 2 травня о 20:00 Одеса зібралась на Грецькій площі аби разом згадати події двохрічної давнини і віддати належну честь героям, які віддали своє життя за захист міста.

Близько 300 одеситів з прапорами України та лампадками прийшли на молебень на місце сутичок. Серед учасників мітингу були також самооборонівці, котрі ще з ранку спільно із представниками правоохоронних органів здійснювали нагляд за правопорядком у центрі міста.

Попри усі намагання проросійських активістів створити провокативні ситуації і показати картинку для російських ЗМІ, захід пройшов мирно, як і увесь день 2 травня 2016 року. Так, самооборонівцям спільно із "вільними людьми" та правоохоронцями вдалось затримати трьох осіб із холодною зброєю та одного російського журналіста, який збирав дані на учасників проукраїнського мітингу пам`яті.

По закінченні молебену, "Самооборона Майдану Одеси", "Вільні Люди" та "Правий Сектор" відправились до місця загибелі Ігоря Іванова та Андрія Бірюкова, де виклали квіти та провели спільну молитву.

Одесити згадують: цей день - важлива сторінка в історії Одеси, що зберегла мир та спокій у місті, але водночас день великої втрати через велику кількість жертв, які довелось понести.