вівторок, 3 травня 2016 р.

Одеські патріоти вигнали представників "оппоблоку" з міста

Вчора, 2 травня в Одеський Аеропорт прибули народні депутати від "Опозиційного блоку" - Бойко та Новінський, а також одіозна "регіоналівська" представниця Королевська. Причиною візиту стало бажання даних представників провести пропаганду та поспекулювати на тему "масових вбивств" під час траурного мітингу на Куликовому Полі. На заваді планам опозиціонерів стали українські патріоти Одеси.


Активісти заблокували усі виходи із Одеського аеропорту і тим самим змусили Бойка, Новінського та Королевську відмовитись від своїх попередніх планів. В результаті, між патріотами, правоохоронними органами та опозиціонерами було досягнуто згоди - патріоти пропускають "некликаних гостей" через коридор у зал очікування, а звідти вони вилітають прямим рейсом на Київ. Таким чином, патріоти запобігли провокаціям, підготованим колишніми регіоналами для розвивання кремлівської пропаганди.

До слова, в Аеропорті також було помічено співачку Повалій з чоловіком та Скорика, який приїхав на допомогу своїм колегам, але, вочевидь, вирішити нічого так і не зумів.

Дякуємо усім патріотам із "Вільних Людей", "Автомайдану", "Правого Сектору", "РГБ" та усіх небайдужих громадян, які надали свою фізичну та моральну підтримкку. Разом переможемо!