пʼятниця, 27 травня 2016 р.

В Одесі "Вільні Люди" блокували суд

27 травня активісти «Вільних Людей» в Одесі блокували Малиновський районний суд. Причиною стало засідання у справі 2 травня. Розглядалось питання про продовження або зміну запобіжних заходів для обвинуваченого Мефьодова, громадянина РФ. Його підозрюють у організації проросійських заворушень.
«Суд ухвалив зміну запобіжного заходу для обвинуваченого Мефьодова. Сепаратиста випускають на волю! Судді не бачать загроз з його сторони, адже «характеристика з останнього місця роботи бездоганна». А те, що він є громадянином РФ, на думку суду, не є підставою для продовження утримання під вартою. Вони переконані, що домашнього арешту достатньо, щоб він не втік», - повідомили активісти.
Тим часом, правоохоронці підтягнули транспорт, аби вивезти сепаратистів. Активісти з криками «Ганьба!» блокують вихід для Мефьодова. У ході сутички, поліція разом із Нацгвардією витиснула активістів на вулицю. 
«Ми заблокували всі виходи з суду і перевіряли салони та багажники кожного транспорту, який виїжджав з території Малиновського районного суду», - говорять представники «Вільних Людей».
У результаті, прокуратура винесла нові підозри Мефьодову та відправила його в СІЗО.
«Це - наша спільна перемога, преемога громадськості. На жаль, вона не остаточна, тож слідкуватимемо за розвитком подій», - пообіцяли активісти.