субота, 14 травня 2016 р.

"Вільні Люди" у Тернополі блокували концерт Лободи (+ВІДЕО)

13 травня активісти мережі «Вільні Люди» у Тернополі вимагали у заслуженої артистки України Світлани Лободи визнати факт військового вторгнення російських військ на територію України та анексію Криму. «Вільні Люди» прийшли на концерт співачки, аби з’ясувати її позицію. Досі Лобода вперто повторювала лише те, що вона «проти війни». 
Активісти блокували концерт протягом трьох годин, але, зрештою, частині людей вдалося пройти і дійство розпочалося. «Говорити про примирення і прощення у цей час - злочинною Ми навіть подякуємо і подаруємо їй квіти, якщо проявить громадську позицію, гідну українки», - говорить Іван Ковалик, співкоординатор мережі «Вільні Люди».
Як передав продюсер Лободи, вона заявила, що ніколи не визнає Росію агресором, не вважатиме, що Крим - це Україна, а Росія веде війну проти України. 
«Чому частина громадян віддає останнє, щоб перемогти в цій війні, а інші живуть в іншому світі? Світлана Лобода, «заслужений артист України», зрадила національним інтересам. З Україною солідарна велика кількість іноземних діячів культури, чому ж наші, вітчизняні, виявляються кремлівськими підлабузниками?», - додає Іван Ковалик.