середа, 29 червня 2016 р.

Розвідники ГУРу отримали допомогу від "Вільних Людей"

Волонтери мережі "Вільні Люди" знову відвідали бійців спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України, яким допомагають з початку російсько-української війни.

"Цього разу розвідники отримали комплекти необхідної уніформи, військове взутття, флісові куртки, футболки, наколінники та налокітники.  Усе це було придбано завдяки допомозі українців Канади з Фонду "Приятелі Збройних Сил України", - зазначив Дмитро Жмайло, співкоординатор мережі "Вільні Люди".

Окрім того, полтавські волонтери мережі зібрали продукти харчування для бійців (домашню консервацію, фрукти, овочі), а також питну воду, інструменти для ремонту техніки, засоби захисту від комах та ін., що стало можливим завдяки пітримці підприємців Полтавщини.

"Ці хлопці - військові розвідники - одні з кращих у Збройних Силах. Їх відданість військовій присязі та професіонлізм викликають глибоку повагу. Цих бійців варто підтримати в ці нелегкі часи війни та перетрубацій", - зазначив Володимир Пілат, координатор волонтерської мережі у Полтавській області.

Також традиційно військові поповнили свою бібіліотеку літературою, наданою "Українською видавничою спілкою імені Юрія Липи", номерами газети "Шлях Перемоги" та журналу "Миротворець".

Волонтери мережі "Вільні Люди" висловлють щиру вдячність всім, хто долучився до збору допомоги розвідникам! Разом і до кінця! Разом до перемоги!