четвер, 9 червня 2016 р.

У Запоріжжі активісти зірвали зібрання сепаратистів

"Вільні Люди" Запоріжжя не дали сепаратистам провести чергове зібрання, що мало відбутись під прикриттям "екоспецстатусу".
Помітивши активність та готовність громадян до протидії, організатори відмовилися від проведення свого заходу. 
"Ми з'ясували прізвища організаторів, що мали прибути у Запоріжжя, зокрема тих осіб, що причетні до організації подібного заходу у Верховній Раді, куди обманом були запрошені представники Запорізької області. Також відомі прізвища низки депутатів Запорізької обласної ради, що долучилися до спроби організації збіговиська у Запоріжжі", - говорить активіст мережі "Вільні Люди" Дмитро Харьков.
Отриману інформацію передали відповідним спецслужбам. 
"Ми готові до протистояння, як власне і завжди. Якщо треба - доведемо вчергове що Запоріжжя - це Україна, бо Запоріжці - "Вільні Люди", а бути сепаратистом, федерастом, автономістом - не тільки протизаконно, а й боляче. Ми захищатимемо наш дім, Запорізьку область, всіма доступними методами і дестабілізувати не дамо!", - говорить Дмитро Харьков.
"Вільні Люди" закликають кожного бути пильними і критично ставитись до всіляких ініціатив, пов"язаних з федералізмом, спецстатусами, автономіями - це ширма активного сепаратизму і ворогів державності.