вівторок, 12 липня 2016 р.

"Вільні Люди" зірвали форум реваншистів

30 червня, активістами Всеукраїнської мережі "Вільні Люди" ‪‬спільно із ГО "Самооборона Майдану Одеси", Миколаївським осередком ЦК "Азов" та рядом інших патріотичних організацій м. Миколаїв було зірвано так званий Форум "Справедливі податки - успішна країна", організований партією, керованою одним із членів "команди Януковича", колишнім Міністром доходів і зборів - Олександром Клименко.

Не обійшлось без сутичок: на захисті Форуму стояла приватна охоронна фірма, яка намагалась силовим методом змусити патріотів звільнити прохід для учасників форуму. Один із пікетувальників отримав поранення. На щастя, постраждалому вчасно надали першу допомогу.

Декілька тижнів тому на офіційному сайті партії "Успішна країна" було анонсовано проведення Форуму у м. Миколаїв. Патріоти, усвідомлюючи, що під кремлівським проектом "Успішна країна" приховується ідея реваншу регіоналів, заблокували місце проведення заходу. З організаторами акції було проведено виховну бесіду та ліквідовано їх агітаційні матеріали.

Нагадаємо, після втечі Януковича, Клименко, знаючи, що йому загрожує арешт, виїхав з України на територію РФ. У 2015 році ГПУ офіційно оголосила його в розшук.