вівторок, 16 серпня 2016 р.

Харківські волонтери "Вільних Людей" передали допомогу українським військовим на Луганщині

Днями харківські волонтери "Вільних Людей" відвідали українських військових на позиціях в Луганській області. Хлопцям передали біноклі, протиуламкові окуляри, монокуляри, перископ, аптечки, спальні мішки, військову форму, взуття, продукти харчування, молитовники, літературу.

“Завдяки житомирському екіпажу Юлії Толмачової, Андрія Голумбицького та Валерія Горячека з Києва, котрі підхопили мене у Харкові, очікувані речі дійшли на Промку, на Бастіон і Бутівку, а також в Авдіївку, Трьохізбенку, Попасну, Новотроїцьке, Старогнатівку, Гранітне. Хлопці дуже вдячні за допомогу!”, - говорить Olga Riznychenko, волонтер.

Крім машин, оптики, інструментів і матеріалів для будівництва бліндажів на нових позиціях, хлопці просять вже привозити теплі речі. 

“Ну не виходить, коли ти воюєш щодня на передку, а не сидиш на базі, тижнями носити видану на рік форму, навіть зі змінкою, купленою за власний кошт. Тож потреба у військовій формі стоїть гостро”, - додає вона.

Дякуємо Наталці Старченко, Лесі Довгій з Києва, Дмитрові Прокопенку з Торонто, друзям з Чикаго, козацькій сотні «Каменярі» і Сергію Лапку з Харкова, Свято-Дмитрівській церкві та Конгресу Українських Націоналістів.